Obszary praktyki

Obszary praktyki

Kompleksowa obsługa prawna


PRAWO GOSPODARCZE

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców – zarówno osób prawnych, jak i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. W zależności od oczekiwań naszych Klientów zajmujemy się również biznesowymi aspektami prowadzonych przez nich przedsiębiorstw.

PRAWO WETERYNARYJNE

Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem spraw związanych z bieżącą obsługą prawną organów administracji publicznej i podmiotów prywatnych w zakresie prawa weterynaryjnego, sanitarnego i żywnościowego.

PRAWO CYWILNE

Pomagamy w negocjacjach kontraktów trudnych i nietypowych. Zapewniamy pełną obsługę prawną przy realizacji umów, na każdym etapie ich wykonywania. Świadczymy pomoc przy ustanawianiu zabezpieczeń rzeczowych wierzytelności, udzielaniu poręczeń, gwarancji itp.

PRAWO RODZINNE

Zdając sobie sprawę z wagi spraw z zakresu prawa rodzinnego oraz ich wpływu na życie naszych Klientów, dokładamy wszelkiej staranności, aby doprowadzić do jak najszybszego i najkorzystniejszego ich rozstrzygnięcia.

ODSZKODOWANIA

Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać należne im odszkodowania, zadośćuczynienia i inne świadczenia za doznane przez nich obrażenia ciała lub za śmierć osoby bliskiej.

SPRAWY ROZWODOWE

Z racji pełnego zrozumienia wobec niebywale trudnej i przepełnionej emocjami decyzji o rozwodzie, oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie prowadzenia spraw rozwodowych oraz towarzyszących im zagadnień – alimentów, władzy rodzicielskiej i podziału majątku.

AUDYT PRAWNY

Przedsiębiorcom oferujemy przeprowadzenie audytu prawnego, który pozwoli na wychwycenie i wyeliminowanie zagrożeń płynących ze złożonych oświadczeń oraz z zawartych umów (umowa spółki, umowy z pracownikami, umowy z kontrahentami).

PRAWO ADMINISTRACYJNE

Koncentrujemy się na przekazywaniu swoim Klientom pełnej informacji o prawach i obowiązkach wynikających z przepisów prawa administracyjnego oraz doradzamy w wyborze procedury w celu ich najbardziej efektywnego dochodzenia lub realizacji.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!